Rad s korisnicima (vrijedi od 9.11.2020.)

Znanstvena knjižnica, Cvijete Zuzorić 4
tel: 020/441-981
znanstvena@dkd.hr
ponedjeljak – petak8:00 – 18:00
pauza zbog dezinfekcije13:30 – 14:00

 

Narodna knjižnica Grad, Od puča 6
tel: 020/323-911
narodna@dkd.hr
ponedjeljak – petak8:00 – 19:00
pauza zbog dezinfekcije13:30 – 14:30

 

Ogranak Cavtat, Zidine 6, 20210 Cavtat
tel: 020/805-335
cavtat@dkd.hr
ponedjeljak, četvrtak14:00 – 17:00
utorak, srijeda, petak9:00 – 12:00

 

Ogranak Gruž, Obala Stjepana Radića 29
tel: 020/419-257
gruz@dkd.hr
ponedjeljak, srijeda, petak8:00 – 14:00
utorak, četvrtak13:00 – 18:00

 

Ogranak Lapad, Ul. dr. Ante Starčevića 24 (1. kat)
tel: 020/441-399
lapad@dkd.hr
ponedjeljak, srijeda, petak8:00 – 14:00
utorak, četvrtak13:00 – 18:00

 

Ogranak Mokošica, Bartola Kašića 8
tel: 020/453-570
mokosica@dkd.hr
ponedjeljak – petak8:00 – 19:00
pauza zbog dezinfekcije13:30 – 14:30

 

Ogranak Montovjerna, Marka Marojice 4
tel: 020/331-850
montovjerna@dkd.hr
ponedjeljak, srijeda13:00 – 18:00
utorak, četvrtak, petak8:00 – 14:00

 

Ogranak Trpanj, Put dubokog doca 3
tel: 020/677-555
trpanj@dkd.hr
utorak, četvrtak, petak9:00 – 12:00
ponedjeljak, srijeda15:00 – 18:00