Dubrovačke knjižnice Dubrovnik

tel: 020/324-084
Cvijete Zuzorić 4
20 000 Dubrovnik
Ured ravnateljice
Jelena Bogdanović, prof. kl. filologije i dipl. knjiž.
tel: 020/324-084
Tajništvo
Ivana Burmas
tel: 020/324-084
Računovodstvo
Voditeljica: Anita Simović, dipl. oecc.
tel/fax: 020/323-767
Odnosi s javnošću
tel: 020/441-986

Matična služba

Voditeljica: dr. sc. Marica Šapro – Ficović
tel: 020/441-997
msapro@dkd.hr
Cvijete Zuzorić 4
20 000 Dubrovnik

Narodna knjižnica Dubrovnik
Voditeljica: Lucija Bjelokosić, dipl. knjiž.
tel: 020/441-982
Ulica od puča 6
20000 Dubrovnik
tel: 020/323-911

Odjel posudbe
knjiznicari@dkd.hr
020/323-911

Anka Dedo, pom. knjiž.
Renata Špero, pom. knjiž.
Đuro Caput, pom. knjiž.
Pero Šutić, pom. knjiž.

Odjel obrade građe 
020/441-985

Diana Kekezović, dipl. knjiž.
diana@dkd.hr
Lucija Bjelokosić, dipl. knjiž.
lucijabj@dkd.hr

Ogranak Cavtat
cavtat@dkd.hr
020/478-167

Diana Vragolov, dipl. knjiž.

Ogranak Mokošica
mokosica@dkd.hr
020/453-570
Bartola Kašića 8
20236 Mokošica

Marjana Leventić, dipl. knjiž.
Josipa Vragolov, dipl. knjiž.

Odjel za djecu i mlade
djecji@dkd.hr
020/441-990

Zlatka Mustahinić, dipl. knjiž.
Deša Ficović Kosović

Odjel nabave
m_erdelez@dkd.hr
020/441-980

Marija Erdelez, dipl. knjiž.

Ogranak Gruž
gruz@dkd.hr
020/419-257
Obala Stjepana Radića 29

Nora Cervelin, dipl. knjiž.
Anuška Perić, pom. knjiž.

Ogranak Montovjerna
montovjerna@dkd.hr
020/331-850
Marka Marojice 4

Renata Zlatković, dipl. knjiž.

Čitaonica
020/441-999

Matija Nenadić, dipl. knjiž
tija@dkd.hr
Katarina Palinić, dipl. knjiž.
informacijska.sluzba@dkd.hr

Glazbeni odjel
vedran@dkd.hr
020/323-911

Ogranak Lapad
lapad@dkd.hr
020/441-399
Ul. dr. Ante Starčevića 24

Znanstvena knjižnica

Voditeljica: Paula Raguž, dipl. knjiž.

tel: 020/441-986

Cvijete Zuzorić 4
20000 Dubrovnik
tel/fax: 020/324-084
Posudbeno-informacijski odjel (čitaonica)
020/441-986
020/441-981
Paula Raguž, dipl. knjiž. paula@dkd.hr
Marinka Ulaga, dipl. knjiž. marinka@dkd.hr
Ana Pendo, dipl. knjiž.
Silvia Mladinić, pom. knjiž. silva@dkd.hr 

 

Odjel pohrane građe (spremište u ljetnikovcu Skočibuha)

020/426-470, skocibuha@dkd.hr
Ana Marija Bete Pranjkić, pom. knjiž.
Adem Gušić, knjižničar
Nikola Bjelopera, manipulant

 

Odjel obrade građe
020/441-984
Ingrid Pavličević, dipl. knjiž., voditeljica zbirke Ragusina
Lucija Kukica Ćosić, dipl. knjiž.

 

Odjel zaštite i restauracije građe

restauratori@dkd.hr
Tina Di Reda, mag. restauracije
Robert Kralj, mag. restauracije
Damjan Polić, mag. restauracije